KONST / Litografier / Färglitografi 9287254
nr 928 7254
Franco Costa
(f. 1934), Italien
Färglitografi, Franco Costa (f. 1934), 'Volvo in sports: car races', 25/40, signerad, motivet: 55x69
Franco Costa, född 1934, italiensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 december 2014
kl 18:12:22
100 kr
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)